TESLİMAT KOŞULLARI

SATICININ SORUMLULUĞU

1- SATICI Tersane Cadde Demirtaş Han No 98 KARAKÖY-İSTANBUL adresinde faaliyette bulunan Mert Sanayi Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi dir. www.aletdunyasi.com e ticaret sitesi üzerinden yaptığı satışlarda ALICI ( ürünü belirtilen koşullar ile alan ) kişilere seçtikleri ürünleri teslim etmek sorumluluğunu üstlenmiştir.

2- Ürün ve/veya ürünleri alan ALICI'lara, SATICI www.aletdunyasi.com e ticaret sitesinde görsellerini paylaştığı ürünleri göndermek ile yükümlüdür.

3- Planlanmayan sebepler hariç ,( yanlış ürün kargo gönderimi ve faturalama ) seçilen ürün, paylaşılan görselin aynısı olarak gönderilir. Sehven yanlış gönderilmiş ürün ve/veya ürünler geri alınır ve seçilen ürün ve/veya ürünler gönderilir.  

4- ALICI'nın hafta içi 15:00 e kadar verdiği siparişler ortalama 3 iş günü içinde teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler bir sonraki iş günü kargo gönderimi yapılır.

5- SATICI sipariş ürünleri temin ve teslim etmekle sorumludur. 

ALICININ SORUMLULUĞU

1- ALICI ürün ve/veya ürünlerin teslimatı için, sipariş ekranına teslimat adresini tam ve eksiksiz yazmakla sorumludur.

2-ALICI gönderilen ürün ve/veya ürünleri tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmekle sorumludur. Kontrol kargo teslimi sırasında olur. Garanti koşulları bu şartla geçerli olur.

3- ALICI kargo teslimatı sırasında ürün ve/veya ürünleri herhangi bir hasarlı ve kusurlu görmesi halinde teslim almayarak tutanak ile kargoya teslim etmelidir.

4- ALICI bu şartlar dışında teslim almış ise ürün ve/veya ürünler garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

5-ALICI kargo teslimini aldıktan sonra  ürün ve/veya ürünlerin üzerinde değişiklik yapması, deforme olması ve orijinal dizaynın bozulması halinde, garanti kapsamı dışındadır.